Ясна річ, що весілля молодшому синові свекри зробили повністю своїм коштом, але для нас несподіванкою виявилось інше

Батьки чоловіка між ним та його молодшим братом завжди обирали останнього. Мій Василь не зміг вступити на державну форму в омріяний виш – йди працюй, сам заробляй на навчання, а коли молодший Микола не вступив, то батьки звідкись знайшли гроші, щоб оплатити йому інститут в столиці. Захотів Василь купувати машину – батьки тільки руками розводять, мовляв, хочеш – зароби, нам допомогти ні з чого. Зате Миколі після закінчення інституту в подарунок іномарка якимось «казковим» способом з’явилась.

Коли ми одружувались, свекруха зі свекром подарували нам холодильник. А на організацію свята ні копійки не дали, Василь сам старався. Ще мої батьки трохи допомогли.

А три роки тому Микола всіх ощасливив новиною, що він одружується. Так свекруха, яка останніх років десять все плакала, що в неї здоров’я нема, ноги не ходять і, напевно, не довго вже жити лишилось, на радощах «зцілилась» та ожила й поїхала на заробітки, щоб заробити синочкові на весілля.

Ясна річ, що весілля молодшому синові свекри зробили повністю своїм коштом, але для нас несподіванкою виявилось інше. Коли настала черга батьків нареченого вітати молодят, ті урочисто вручили молодшому синові з невісткою…ключі від квартири!

Ми з чоловіком переглянулись. Ні, нам квартири не треба, мої батьки постарались. Але мені стало неймовірно шкода Василя, адже неозброєним оком видно різницю у ставленні до синів. Я, як могла, намагалась заспокоїти чоловіка. Нехай свекри роблять, що хочуть. Вони до нас справи не мають, ми до них теж не матимемо.

Але два місяці тому Микола з жінкою вирішили їхати на заробітки в Німеччину, квартиру здали в оренду. А у свекрухи здоров’я знову підкосилось, цього разу – серйозно. От вона тепер нам телефонує.

– Може б ти, Васильку, нас з батьком до себе на зиму взяв? – Питається вона телефоном – Микола далеко…

– Нічого, – каже чоловік, – ви йому ще грошей дайте, може приїде.

Василь поклав слухавку. Я обняла його. Вважаю, що він вчинив правильно, адже батьки отримали те, на що заслуговують.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − 5 =

Ясна річ, що весілля молодшому синові свекри зробили повністю своїм коштом, але для нас несподіванкою виявилось інше