Є у мого чоловіка хороший друг, Олексій. Він рано овдовів, а вдруге так і не одружився. Частенько навідується до нас у гості і я для нього завжди щось смачненьке готую. Хоч якось намагаємося його підтримати, адже у житті чоловіка настав дуже непростий період, необдуманими вчинками він зруйнував життя єдиної доньки

Ми з чоловіком уже немолоді. Давно минув той безтурботний час, коли кожного нового знайомого вважаєш якщо не другом, то товаришем. Тепер же поряд залишилися лише найближчі, перевірені часом та життям люди.

Є у мого чоловіка хороший друг, Олексій. Багато років пропрацював на керівних посадах у держадміністрації, на колишньому батьківському подвір’ї збудував добротний будинок, машини міняв кожні 2-3 роки, постійно їздив відпочивати. Що сказати, життя його було забезпеченим.

Одне лише погано, він дуже рано овдовів й залишився сам із восьмирічною донькою Юлею на руках. Вдруге Олексій так і не одружився. Хтозна-чому так склалося, адже претенденток на роль його дружини було немало.

Треба віддати Олексію належне, він був гарним батьком й про доньку піклувався не гірше за жінку. Навіть коси їй заплітав.

Донька Олексія із золотою медаллю закінчила школу, вивчилася в університеті, а потім узялася будувати власний бізнес. Почала з невеличкої перукарні й невдовзі вже мала мережу салонів краси.

Справи у Юлі йшли дуже добре. Вона й сама була підприємливою, але й Олексій доньку не раз виручав, все-таки мав непогані зв’язки. Юля уже давно жила від батька окремо, узяла квартиру та машину у кредит. Про батька не забувалася, частенько навідувалася, прибирала, готувала. Декілька разів вони їздили разом відпочивати.

Юля вийшла заміж якраз коли Олексій у 60 років пішов на пенсію. Відгуляли гучне весілля й Олексій собі тішився, що донька уже влаштована, а він сам може тепер насолоджувати спокійним та неквапливим життям пенсіонера.

Але не так сталося, як гадалося. Юля чекала на дитину і вагітність протікала дуже важко. Вона майже усі 9 місяців перебувала у лікарні. Потім, коли народила, ще декілька місяців була вдома з дитиною. Бізнесом у цей час займався її чоловік. Чи то не було у нього такої підприємницької жилки, як у Юлі, чи позначилося те, що Олексій більше не працював у держадміністрації, ще й той коронавірус та карантин, а може й усе воно відразу, але справи з бізнесом були кепські. Декілька місяців поспіль ніякого прибутку, одні збитки. Більшість салонів довелося закрити, решта ледь покривали свої витрати.

Втративши будь-яку надію впоратися з проблемами своїми силами, Юля звернулася за допомогою до батька. Стала просити його продати будинок й за частину грошей купити однокімнатну квартиру, а з решти виплатити кредити.

Олексій останнім часом іноді заводив розмову про те, що здоров’я уже не те, пенсія невелика і самому йому важко утримувати великий будинок та вправлятися по господарству. Але коли донька запропонувала поміняти будинок на однокімнатну квартиру, від чомусь рогом уперся і все.

– Я тебе, донечко, сам виховав, вивчив, на ноги поставив. Тепер настав час якось самій свої проблеми вирішувати. Прийде час, може й продам будинок, але не зараз, – відмовив Олексій доньці.

Юля пішла ні з чим і десь з пів року з батьком не спілкувалася. Олексій же вважав, що доньці на нього ображатися нічого й також гордо витримував паузу. Зачастив до нас у гості й годинами жалівся на доньку. Здається, що не нам, а сам собі щось доводив.

Одного дня Юля приїхала до батьківського дому з дитиною та речами. Повідомила, що чоловік від неї пішов, бізнес прогорів остаточно, квартиру та машину забрав банк за борги й жити тепер вона буде у батька.

Відносини між ними так і не налагодилися. Юля сердилася на Олексія, що не допоміг їй у скрутну хвилину, звинувачувала, що саме через нього від неї чоловік пішов, бо усі скандали в їх родині були саме через батька. Фактично не жили вони разом, а співіснували.

Олексій тепер страшенно жалкував, що не продав будинок. Декілька разів їздив до зятя, вмовляв повернутися до Юлі, обіцяв допомогти, старі зв’язки підняти, але той навіть бачити його не хоче.

Олексій страшенно переживає, картає себе, що доньці життя зіпсував, але, як на мене, то не все так просто.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × 3 =

Є у мого чоловіка хороший друг, Олексій. Він рано овдовів, а вдруге так і не одружився. Частенько навідується до нас у гості і я для нього завжди щось смачненьке готую. Хоч якось намагаємося його підтримати, адже у житті чоловіка настав дуже непростий період, необдуманими вчинками він зруйнував життя єдиної доньки