З кожним днем жінка відчуває, що здоров’я погіршується від хронічної втоми, але кожного разу, коли заводить мову про те, що хоче поїхати додому до чоловіка, діти ображаються. Вони зовсім не хочуть розуміти, що мати їм не прислуга

Лариса Сергіївна давно пенсіонерка. Живе разом з чоловіком у селі. Це їх свідоме рішення – переїхати з багатоповерхівки у маленький, але охайний будиночок з невеликою присадибною ділянкою. Квартиру залишили єдиній доньці Ірині. Тепер вона там живе з чоловіком та маленьким синочком Арсенчиком.

Батьки Ірини зітхнули з полегшенням, переїхавши з міста. Думали, що зараз вони зможуть пожити для себе та присвятити час тому, про що завжди мріяли – садівництву. Але, коли Ірина народила, попросила маму приїхати допомогти з малюком.

Звісно, Лариса Сергіївна з радістю поїхала провідати онука, думала, що допоможе кілька тижнів, поки донька не відійде від пологів. Але сталось так, що зараз Арсенчику рік і два місяці, а пенсіонерка досі живе з родиною доньки. Ні, не по добрій волі.

Річ у тому, що доньці з зятем дуже зручно, що Лариса Сергіївна живе з ними. Вони повністю поклали на жінку всі хатні обов’язки й догляд за онуком. Окрім того, пенсіонерка ще встає о шостій, щоб вигуляти собаку Діну. А потім спішить додому, аби приготувати зятеві сніданок. І це все при тому, що Лариса Сергіївна щоночі сидить з Арсеном, щоб діти могли виспатись!

Останнім часом жінка помітила, що здоров’я почало підводити. Лариса Сергіївна відчула перепади тиску та біль у ділянці серця. Коли сказала доньці, що такий ритм життя для неї затяжкий, та у відповідь попросила в матері пожити з ними ще недовго – поки Арсенові не виповниться три роки!

Жінка ледве не заплакала. Вона сказала, що щиро любить онука та доньку з зятем, але не готова приносити в жертву своє здоров’я. А коли натякнула доньці, що у її віці сама справлялась і з нею маленькою, і їсти готувала й вдома прибирала, та образилась за те, що мати не хоче їй допомагати.

Отак Лариса Сергіївна залишилась ще. З кожним днем жінка відчуває, що здоров’я погіршується від хронічної втоми, але кожного разу, коли заводить мову про те, що хоче поїхати додому до чоловіка, діти ображаються. Вони зовсім не хочуть розуміти, що мати їм не прислуга!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two + 4 =

З кожним днем жінка відчуває, що здоров’я погіршується від хронічної втоми, але кожного разу, коли заводить мову про те, що хоче поїхати додому до чоловіка, діти ображаються. Вони зовсім не хочуть розуміти, що мати їм не прислуга