За два роки подружнього життя родичі дружини вперше завітали до нас у гості. Її сестра та мати гостювали декілька днів. Одного разу я випадково почув їх розмову та дізнався, що моя дружина весь час потайки від мене складала гроші, які зовсім не збиралася вкладати у сімейний бюджет

Ми з Ніною одружилися два роки тому. Дітей у нас поки що немає, не хочемо з цим поспішати. Це, переважно, не моє рішення, а дружини.

Я повністю забезпечую родину. Моєї зарплати з лишком вистачає на комфортне життя для нас обох. Ніколи не економили на продуктах, чи на речах найпершої потреби. Декілька разів їздили відпочивати. Залишалося навіть, щоб дещо відкладати. Я планував надалі купити більшу квартиру. У двокімнатній, коли з’являться діти, нам буде тіснувато.

Дружина також працювала, але я, якщо чесно, навіть не знав, скільки вона заробляє.

– Платять копійки. Навіть на пристойний парфум не вистачить, – завжди жартувала Ніна.

– То чого ти туди ходиш? – Дивувався я не раз і пропонував влаштувати її на іншу роботу.

У мене складалося таке враження, що Ніні не те що на парфуми, а й на дорогу до роботи туди й назад не вистачає. Ну хоча б мінімалку їй там платять? Куди вона її діває? Але дружині з цього приводу я і слова ніколи не сказав. Не гоже чоловікові допитуватися у свої другої половини, де її зарплата.

Нещодавно до нас у гості вперше за два роки нашого подружнього життя завітали родичі дружини. Я старався як міг, укомплектував холодильник під зав’язку, адже мати та сестра Ніни планувати пожити у нас декілька днів.

У них тепер був такий собі жіночий мініколектив, спільні інтереси, свої якісь секрети. Я у їх сімейні таємниці намагався не влазити. Та й на мене особливо ніхто уваги не звертав. Мені аж самотньо якось стало, але я себе втішав, що це все тимчасово.

Одного разу я повернувся додому трішки раніше і випадково почув розмову, яку не повинен був чути. Мова йшла про пластичні операції. Я вже давно для себе відмітив, що і теща, і сестра Ніни не раз вдавалися до послуг пластичних хірургів. Це було помітно, і дуже. Про те, що дружина може вдатися до пластики, я ніколи навіть не думав. Мені завжди подобалася природна краса. І тут я випадково дізнаюся, що Ніна збирається зробити пластичну операцію і вже давно на неї потайки від мене складала гроші. Так он, куди її зарплата дівалася.

Я дочекався доки гості поїдуть і лише потім запитав у дружини про відкладені гроші й те, на що вона хоче їх витратити.

Ці гроші мої. Я заробила їх сама і тебе зовсім не стосується, що я з ними буду робити, – роздратовано відповіла мені Ніна.

– Як це не стосується? Я приношу додому усе до копієчки. Нічого від тебе не приховую. Думаю про наше майбутнє. Хочу купити більшу квартиру. А от ти у сімейний кошик нічого не даєш та ще й, виявляється, маєш свій особистий бюджет, – обурився я у відповідь.

– Я також про майбутнє думаю. Моя зовнішність – це мій капітал. А щодо квартири, то вона твоя. Що хочеш, те із нею й роби. Я тут до чого? – Просто ошелешила мене дружина.

Я так і не зрозумів, про який капітал іде мова і для чого він їй потрібен. А ще, так боляче тоді стало, адже згадав як Ніна тиждень зі мною не розмовляла, через те, що дав гроші своїй матері на операцію на серці. Вона тоді обурювалася, що я ці кошти від сім’ї відірвав, а моя мати зараз для нас стороння людина.

То що ж тепер виходить, лише я весь час думав про нас двох, а дружина жила й турбувалася тільки про себе? Як я міг так помилятися у близькій, як мені здавалося, людині? Мабуть, це кінець нашої родини.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

5 × three =

За два роки подружнього життя родичі дружини вперше завітали до нас у гості. Її сестра та мати гостювали декілька днів. Одного разу я випадково почув їх розмову та дізнався, що моя дружина весь час потайки від мене складала гроші, які зовсім не збиралася вкладати у сімейний бюджет