За прикладом батьків

Олена та Ірина дві рідні сестри, народились у сім’ї викладачів. Мама була професором, а батько був заступник кафедри інженерних технологій. В сім’ї були правила, що діти мають добре навчатись у школі, та закінчити із золотою медаллю та вступати в той же інститут де викладають батьки. Дівчата росли старанними та дуже розумними. На вихідні сім’я завжди їздила на дачу яка залишилась їм у спадок від бабусі, там тримали невеликий городчик, мали фруктові дерева з яких потрібно було збирати врожай. Та і за самою хатинкою потрібен був догляд.

Дівчата успішно закінчили школу та вступили в інститут. Навчались старанно всі були дуже задоволені ними. І на вихідні вже самі без батьків їздили на дачу попрацювати біля дому. Там Олена і познайомилась із сусідом Олексієм. Він був онуком їхніх сусідів навпроти. Олексій з легкістю обробляв поле на тракторі, та займався сільськогосподарським хазяйством, але школу ледь закінчив то на трійки. Як людина він був дуже хороший і працьовитий, допомагав дівчатам. То калитка похилиться, то гілку спиляти з дерева, то поле переорати.

Сподобалась Олена дуже йому, і він почав залицятись. Що разу дівчата приїжджали в село на кожні вихідні. В Олени з Олексієм закрутився роман, пара закохалась. Олексій дуже залицявся до дівчини. То букет польових квітів, то поїздка на мотоциклі в кіно, то вечеря у саду просто неба, романтика, що там казати.

По одному із приїздів до дому Олена помітила, що почала поправлятись, очевидно що вона була вагітною. Вона й не знала що робити та розповіла своїй сестрі Ірині. Вони знали що батькам казати не можна тому що вони, мали вчитись і закінчувати інститут, а далі йти в науку як батьки, це навіть не обговорювалось.

Олена не знала що й робити, якимось чином вирвалась у село, щоб сповістити Олексія про те що вагітна. Але приїхавши вона так його і не застала. Коханого забрали в армію. В розпачі Олена повертається у місто і пише Олексієві листа з новиною.
Батьки почали підозрювати що щось не так, Олена зблідла і її почав мучити токсикоз. Вони дізнались про те що дочка вагітна.

Розпитали від кого, дізнавшись це, вони прийняли рішення навідати коханого Олени. Поїхали всі разом, на той момент Олексій вже прочитав лист і дав відповідь на адресу Олени, але лист ще не встиг прийти. Кохані при зустрічі обнялись і заплакали він щастя, батьки хоч були дуже приголомшені новиною, не стали розлучати пару. Домовились що по приїзду у відпуск молода пара подасть заяву до РАЦСу та одружиться, щоб дитина народилась вже у законній сім’ї.

Так і сталось, Олексій приїхав у відпуск покликав своїх батьків і вони пішли у свати, все як годиться в українських традиціях. Подружжя одружилось через місяць. Ще за п’ять місяців Олена народила гарного, здорового хлопчика. Ірина допомагала Олені по догляду з дитиною, вона дуже підтримувала свою сестру.

Коли Олексій прийшов з армії подружжя переїхало жити до його батьків. Пізніше вони почали будувати власний будинок у тому ж селі де вони познайомились. Хоч надії батьків були не виправдані, але ніхто не корив подружжя за те що, так сталось. Олена закінчила інститут успішно не дивлячись на маленьку дитину на руках, а ще через трохи пішла працювати лаборантом у той же інститут. Батьки допомагали подружжю з будівництвом і підтримували.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − nine =

За прикладом батьків