Забрали малюка у горе-парочки

Артем з дружиною дізнались, що не можуть мати дітей, в Артема проблеми зі здоров’ям. Але вони дуже кохали одне одного, тому коли втратили надію на власну дитину, вирішили просто жити та кохати одне одного. Дружина завжди підтримувала чоловіка у всіх його починаннях, саме тому вдалося зберегти сім’ю.

Одного вечора, коли уже темніло, йдучи ввечері додому, Артем з дружиною побачили у дворі закохану парочку, яка пила пиво на брудершафт, а на лавочці лежав грудний малюк та плакав. І плакав так голосно, що на це не міг не звернути увагу.

Артем зробив зауваження, попросив доглянути дитину, а у відповідь почув багато лайливих слів. П’яний чоловік сказав, що якщо ще раз він зробить якесь зауваження його дитині, то отримає в обличчя і вже почав намагатися його вдарити. Але дружина швидко забрала Артема і вони відійшли трохи далі.
У такому стані вони не могли залишити малюка, адже він не переставав кричати.

Не хочеться розлучати дитину і батьків у жодному випадку, але прийняли рішення зателефонувати до поліції. Малюка у горе-парочки забрали. Спочатку його відвезли до лікарні, де його оглянув лікар, із хлопчиком усе було на диво добре. Артем з дружиною весь час його супроводжували наче власного. Пізніше його біологічних батьків позбавили батьківських прав. За цей період батьки навіть не спробували дізнатися де їхній син, за якого, раніше, вони були готові розбивати обличчя.

Артем з дружиною відвідували немовля у дитячому будинку, приносили йому іграшки та всі необхідні речі для немовляти, які дитячий будинок не міг надати. Згодом вирішили та всиновити малого, адже так до нього прив’язались, уже давно став для них сином.

Зараз з хлопчиком все добре, росте здоровенький та слухняний хлопчик. А головне батьки його обожнюють, виховують справжнім джентльменом, але й не забувають трохи балувати подарунками.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

twenty + 9 =

Забрали малюка у горе-парочки