Зараз донька готується вийти заміж, але ми з чоловіком почали хвилюватись з іншого приводу

Валерія – наша єдина донька, в яку ми з чоловіком вклали всі сили та любов. Вона завжди була хорошою та слухняною дівчинку, тому я сподівалась, що з донькою проблем не повинно бути. Я привчала доньку до світських манер та прищепляла їй гарний смак в одязі та виборі всього, в тому числі й чоловіків. Ми завжди намагались зробити так, щоб поряд з Валерією були тільки найкращі хлопці, які могли б стати для неї хорошою партією.

Річ у тім, що ми з чоловіком – небідні люди й все, що заробили плануємо передати єдиній доньці. Тому ми змушені бути впевненими в тому, що наш зять буде людиною, достойною доньки.

Але Валерія, ставши дорослою дівчиною, стала звертати увагу на чоловіків іншого ґатунку. Вона почала зустрічатись з чоловіком, старшим на десять років. Нас не настільки сильно хвилює навіть те, що він працює на заводі й заробляє копійки, як те, що він – вдівець й має дитину від першого шлюбу.

– Сподіваюсь, що я зможу замінити їй маму, – сказала донька, коли я прийшла поговорити з нею про цю ситуацію.

– Ти розумієш, що тобі тільки двадцять два? – Спробувала я привести її до тями – Це надто складно, тим більше, що дитина – не твоя. Ти не зможеш замінити їй рідну матір. Вона ніколи не буле тобі донькою. Дитина завжди відчуватиме, що щось не так. І тобі з цим жити.

– Я готова на будь-що заради коханого! – Валерія не бажала нічого чути.

Зараз вона готується вийти заміж, але ми з чоловіком почали хвилюватись з іншого приводу – а раптом наш майбутній зять хоче одружитись з Валерією тільки через гроші нашої родини. Не знаю, як правильно пояснити дочці про те, що ми хвилюємось, аби нас не ошукали. Та й чи дасть це результати?

Ми боїмось, щоб через свої підозри не втратити доньку. Але якщо наші побоювання справдяться, це ще більше її зламає. Що робити?

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

fourteen − 6 =

Зараз донька готується вийти заміж, але ми з чоловіком почали хвилюватись з іншого приводу