Зарплата – тещі!

Ми з дружиною живемо у шлюбі уже сьомий рік, але у нас досі немає сімейного бюджету.

Коли дружина завагітніла, зрозуміло, що вона пішла у декрет по догляду за дитиною, тож основні фінансові витрати лягли на мої плечі. Але я все розумію та не маю претензій. Проте…

Моя дружина Олена з небагатої родини, але соціальний статус ніколи не був для мене в пріоритеті. Весілля зробив власним коштом і почали жити, все було чудово. Інколи допомагали одинокій матері Олени чи то продуктів завезти, чи то грядки перекопати – немає проблем.

… останнім часом почались деякі труднощі на роботі, шеф урізав заробітну плату на дві тисячі гривень, а це багато коли витрат удома не меншає. А дружина теж не губиться, лишень з’явиться якась копієчка одразу все віддає тещі.

Я усе розумію, але у мене теж є батьки їм іноді теж потрібна допомога та мені й не шкода, це ж наші батьки, але не тоді коли ледь самим вистачає. Малому незабаром 6 років, його пора збирати до школи, а це теж не дешево, різна канцелярія, рюкзак, форма – це все не малі гроші. Живемо у місті то і комунальні послуги дорогі, а ще й власні проблеми то холодильник поламався (купили новий), то автомобіль був тиждень в ремонті – це незаплановані трати, довелось тягти гроші із відкладених, а цього так не хотілося. Не жаліюсь, але щось ну ніяк не можемо ми повернутись у нормальне русло нашого бюджету.

Чесно, думаю, що і декрет дружини вже давно закінчився, мені подобається наш домашній затишок, але якби вона працювала. Фінансова підтримка мені так би зараз не завадила, не те щоб мені, а нашій сім’ї. А тут щось десь зекономиш і все іде до тещі. Ще трохи й у нас буде гасло «Зарплата – тещі!»

При цьому у тещі ще є двоє дітей, син який теж працює на хорошій роботі й досі із нею проживає, то міг би також допомагати матері. Чому усе на моїх плечах?

Як тільки намагаюсь обговорити цю тему із дружиною то починаються сварки. Сходимось на тому, що я недостатньо заробляю, а окрім потреб сім’ї у неї є «жіночі потреби», і якщо я хочу бачити поруч гарну дружину, то мені варто б на це виділяти трохи коштів.

Що ж робити? Дружину свою я кохаю, сваритись із нею не хочу, але як їй донести, що зараз не час для «роздай кошти». У нас є власна сім’я, яка теж чогось потребує, а сім‘я, як мене навчили батьки, це завжди вклад усіх членів родини, любов та повага одне до одного.

Можливо хто потрапляв у схожу ситуацію? Дайте пораду!

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 − seven =

Зарплата – тещі!