Заздрість довела дітей до дитбудинку

Нещодавно до нашого дитячого будинку потрапило четверо дітей. Коля 8 років, Христина 6 років, Матвій 5 років та Оленка 3 роки. Діти були дуже збентежені тим, де вони опинились, Оленка постійно плакала, хотіла до мами й тата. Старші її заспокоювали, видно що діти дуже люблять один одного. Я так само, як і вони не могла зрозуміти, що вони тут роблять. Історія їх появи дуже дивна. Про їхню сім’ю в нашій установі ніхто ніколи не чув, а тут дітей привезли так швидко.

Через деякий час виявилось, що у мами дітей є сестра, яка живе з ними по сусідству. Вони давно уже сваряться через будинок у якому жила їхня сім’я, адже тітці було заздрісно, що покійні батьки переписали будинок на сестру.

Хороша, відповідальна сім’я, двоє старших дітей вже ходили до школи, двоє менших – у дитячий садочок. Діти надзвичайно розумні та виховані, видно що батьки приділяють їм багато часу. Найменша Оленка уже знала букви й цифри, хоч їй було тільки 3 роки. Словом, нічого поганого про цю сім’ю ніколи не чули.
Недавно в Оленці виповнилось 3 роки. Батьки вирішили зробити свято для дітвори й запланували день розваг. Спочатку пішли в аквапарк, потім у кафе – їли піцу, пили сік, а потім ще й смачний торт був. Дітям дуже сподобалось свято. Прийшовши додому у гості завітали хресні батьки Оленки. Накрили на стіл для дітей у дитячій кімнаті, самі сіли у вітальні, дістали пляшку шампанського щоб відсвяткувати.
О 21.00 пролунав дзвінок у двері, це була тітка дітей. Вона сказала, що подзвонить у поліцію, тому що ми їй заважаємо. Всі були здивовані, адже поводились спокійно.

Повечерявши, всі почали грати у настільні ігри. Це була, так би мовити, сімейна традиція. Діти лягли спати, гості пішли додому, а мама з татом почали прибирати зі столу посуд, щоб зранку все було чисто.
На наступний ранок все було як завжди дорослі збирались на роботу, діти у школу та садок, коли це несподівано наглянули органи опіки. Вони сказали, що до них подзвонила сусідка і сказала, що у вашій сім’ї присутнє насилля над дітьми. Їх відразу забрали, можна сказати силою. Це зателефонувала тітка дітей, і таке розповіла. Як на мене, це жахливо. Дітей відправили до лікарні на обстеження. Слідів насилля не було, діти були цілком здорові. Лікарі дивувались, що їх сюди привезли, адже малі не виглядали як неблагополучні – були чисті, охайні, в дорогому одязі.

Батькам потрібно було більше ніж чотири місяці, щоб довести, що вони хороша сім’я. Кожен тиждень приходив чоловік зі служби опіки та оглядав будинок. Він був збентеженим, адже будинок був великим, просторим, з хорошим ремонтом. Діти мали по кімнаті, які були чисті та охайні. Діти мали все що потрібно для навчання, розвитку, а також багато іграшок, які були складені у контейнери.

Представники служби опіки поговорили з сусідами, і зрозуміли що зробили велику помилку, ніхто претензій чи скарг не мав, тільки сестра мами дітей. Незабаром діти повернулись додому, а тітці виписали штраф за неправдиву інформацію та фальшивий виклик служби опіки.

 

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

three × 3 =

Заздрість довела дітей до дитбудинку