Згодом син одружився. Весілля, звичайно, робили нашим коштом. Ми подарували синові з невісткою квартиру в новобудові, але з умовою, що ремонт вони робитимуть самі

Ми з чоловіком доволі забезпечені люди. У свій час змогли заробити пристойну суму грошей, на які пізніше відкрили невеликий ресторан. Пізніше змогли відкрити ще кілька в різних обласних центрах. Саме ця невелика мережа ресторанів і приносить дохід нашій родині.

Допоки діти були малими, ми не відмовляли їм ні в чому. У них були тільки найкращі іграшки, престижні навчальні заклади та відпочинок за кордоном. Але коли син з дочкою виросли, ми з чоловіком почали помічати, що діти без нашої допомоги не можуть реалізувати себе в житті.

Син, закінчивши інститут, попросив чоловіка влаштувати його в один із наших ресторанів адміністратором. Чоловік, звісно, погодився. Але коли за пів року роботи сина в ресторані, заклад почав втрачати прибутки, ми з чоловіком, порадившись, запропонували синові пошукати роботу в іншому місці.

Син, звичайно, образився, але з ресторану пішов. За кілька місяців він попросив у нас купити йому машину. В той момент всі гроші ми вклали у відкриття нового закладу, тому відмовились. Син розізлився ще більше.

Згодом син одружився. Весілля, звичайно, робили нашим коштом. Ми подарували синові з невісткою квартиру в новобудові, але з умовою, що ремонт вони робитимуть самі. І знову не вгодили!

Син, бачте, образився за те, що квартира «недороблена». Сказав, що з нашими статками ми могли побудувати йому будинок, а не просто квартиру «з голими стінами»!

Ми намагались пояснити синові, що в цьому житті він повинен сам відповідати за свою сім’ю, в тому числі, й в матеріальному плані, але син, на жаль, не зрозумів.

Звичайно, ми з чоловіком можемо повністю забезпечити дорослих дітей, але вважаємо, що це неправильно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 − four =

Згодом син одружився. Весілля, звичайно, робили нашим коштом. Ми подарували синові з невісткою квартиру в новобудові, але з умовою, що ремонт вони робитимуть самі