Жінка, що нагодувала покинутого малюка грудьми.

Бути мамою – щастя, материнський інстинкт вважається одним із найсильніших. Не має значення біологічна дитина чи ні, любов мами до дитини формується по-справжньому в особливий зв’язок.
Мама буде мамою все своє життя, даруючи любов і турботу любимій дитині, яка цього потребує. Саме цей материнський інстинкт зробив жінку-лікаря з Африки справжньою героїнею після того, як вона зробила те, що шокувало навіть її саму…

Белла з Африки,приїхавши вночі на чергування в дитячу лікарню, зустріла там бригаду медиків, які саме туди доставили покинуте немовля, яка сильно плакало і явно було голодним.

Бачачи, що персонал лікарні надто зайнятий, щоб оглянути дитинча, вона взяти на руки дитину, спробувати заспокоїти його. Вона помітила, що дитинка тягне кулачки до рота, а кожна мама знає, що це говорить про те, що дитина голодна. Саме тут спрацював материнський інстинкт Белли: жінка яка була молодою мамою почала годувати грудьми, не дивлячись на те, що співробітникам лікарні не дозволяється такого робити.

Після цієї історії Белла розказала наступне в інтерв’ю місцевим ЗМІ: «На нього було страшно дивитися, серце кров’ю обливається від того в якому стані був цей малюк, я уявила, що це моя дитина, яка залишилась самотня та покинута і до неї немає нікому ніякої справи. Суспільство не повинно залишатись рівнодушами до проблем таких дітей, не можна дозволити цьому продовжуватися».

За даними місцевих ЗМІ, дитина є наймолодшим із дванадцяти братів і сестер в сім’ї які кілька днів тому залишилась без житла, вони знаходяться зараз у важкій життєвій ситуації.

Героїня

Сестра Белли була наскільки здивована її вчинком, що зробила фото годуючої жінки і розмістили його в мережі зі словами: «Хочу опублікуватия це – вияв любові, зроблений тобою сьогодні для цього незнайомого тобі хлопчика, просто так, як справжня мати. Тобі було зовсім всеодно на те що він чужий . Молодець, сестричко, ми тобою пишаємось!».

Вже за деякий час опубліковане фото стало вірусним, ним поділилася мільйон людей і тисячі залишили під ними свій коментар.

Ось що написала свекруха Белли: «Меншого я і не чекала від тебе. Ти найкраща жінка, найкраща мама, я дуже горджуся тим, що ти моя донька». Такий благородний жест зробили жінка ненадовго замінивши нещасній голодній дитинці маму.

Я вважаю Беллу героїнею і хочу, щоб про її самопожертву дізналися люди по всьому світу. Поділитися цією статтею зі своїми друзями на Facebook, якщо також захоплюєшся вчинком цієї чудової жінки.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × 2 =

Жінка, що нагодувала покинутого малюка грудьми.