Життя після притулку. Що сталось з двома глухими братами лабрадорами?

Неподалік мого дому знаходився місцевий притулок для тварин. Там можна було зустріти й кішок, і собак, хворих чи здорових, дорослих чи недавно народжених…

Скажу вам відверто беручи до себе двох глухих щенят я трішки боялася. Притулок зачиняли, а бідолах ніхто не хотів забирати.

Проте згодом я захоплювалась їх чуйністю і добротою.

Напередодні Нового 2019 року двох малесеньких лабрадорчиків знайшли біля місцевого сміттєзвалища. Вони перенесли важке запальне захворювання, від чого і втратили слух. Про це мені розповів ветеринар притулку. Сюди їх принесли волонтери, назвали братиків Бім і Бом.

Близько місяця назад, одного з братів забрала до себе знайома хазяйки притулку. Та Бом дуже сумував за Бімом, тому довелося його повернути назад.

За її словами Бом весь час намагався знайти брата, відмовлявся їсти й жалібно скавулів вдень і вночі.

Глухі собаки більше не могли перебувати в притулку, потрібно було кудись їх влаштувати, тому я вирішила забрати їх обох до себе.

Я не стикалася з таким раніше, та щось йокнуло в моєму серці, коли почула їхню історію. Я не могла залишити їх віч-на-віч з невідомістю. Хто зна, що чекає цуциків — клітка для дослідів чи ще щось гірше.

Найбільше мене лякали труднощі, які безперечно виникнуть з моїми новими улюбленцями, адже я вже мала вдома одного лабрадора.

А ще додавали страху статті, які я прочитала. У них писали дуже гнітючі речі про догляд за глухими звірятами. Та наперекір всьому, я кинула собі виклик.

Дуже скоро я побачила, що Бім і Бом гарно пристосувались у моєму домі, непогано орієнтувались і весело гралися один з одним.

Навіть з моєю собакою Лізою вони майже одразу потоваришували. Пройшло вже пів року і можу з упевненістю констатувати той факт, що собачки нічим не відрізняються від здорових тварин.

Звісно, кожний має власний характер, та вони всі ніжні, ласкаві й хочуть бути поруч. Так, що правду говорять — глухі тварини відчувають душею.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 × three =

Життя після притулку. Що сталось з двома глухими братами лабрадорами?