Зіпсувала стосунки з донькою через власні амбіції

Наша з Мирославою єдина донька Олеся з нами не спілкується. Мені вона часом телефонує, але матері – категорично ні. Річ у тому, що дружина сама винна. Вона зіпсувала стосунки з донькою через власні амбіції.

Коли ми познайомились з Мирославою, я був простим студентом, який мав порожні кишені та голову, повну ідей. Я був одним із тих романтиків, які могли годинами відчуваючи голод, розповідати про повітряні замки та годувати дівчат своїми обіцянками про щасливе майбутнє. Мабуть, саме це в мені й сподобалось моїй майбутній дружині. Мирослава змогла повірити, що бідний студент в дірявій куртці зможе забезпечити їй гідне майбутнє. Дівчину не хвилювало те, що тоді я не міг запропонувати їй нічого більшого, ніж кімната в гуртожитку, яку доводилось ділити з тарганами. Вона повірила, що я зможу досягнути більшого.

Саме ця віра зробила зі звичайного студента успішного бізнесмена. Дружина допомогла мені самому повірити, що я здатний досягнути більшого. «У тебе все вийде», – говорила завжди вона.

Я любив Мирославу й вірив, що та проста наївна дівчина завжди житиме в моїй дружині. Але йшли роки й з ростом достатку нашої родини росли й вимоги дружини. З тої простої дівчини в ситцевій сукні, якою я її запам’ятав Мирослава перетворилась у вишукану та трохи зверхню світську леді, яка знає собі ціну. Спочатку дружина більшу частину часу почала проводити в салонах краси та на шопінгу, а потім сказала, що нам треба хатня робітниця, бо вона виконувати домашні обов’язки не збирається. Наші статки дозволяли нам це дозволити, тому в нашому домі з’явилась прибиральниця, спочатку на тимчасовій, а потім на постійній основі, куховарка та водій.

Нашу доньку Олесю Мирослава виховувала за всіма правилами світського етикету. Я не раз чув, як дружина навчає доньку, що чоловіка потрібно шукати серед успішних хлопців, які встигли чогось досягти.

З босотою тобі звязуватись не треба, – говорила дружина доньці.

– Кохана, але є я теж колись був тією самою босотою, – встрявав я у розмову, – але твоя любов допомогла мені досягнути більшого.

– Ти – інша справа, – говорила Мирослава, – а от Олесі треба одразу шукати забезпеченого чоловіка, адже не всім щастить так, як її матері.

Та Олеся, якій передалась впертість її матері вчинила по-своєму. Одного разу вона прийшла до нас і сказала, що виходить заміж. На превеликий жах Мирослави, обранцем доньки став Сергій – наш водій.

Я знав Сергія як чесного та доброго хлопця, тому мене такий вибір доньки швидше порадував, ніж розчарував. Але дружина розлютилась не на жарт.

Ти все життя собі зіпсуєш, – кричала вона доньці, – хочеш жити в злиднях?

– Мамо! – Олесі намагалась заспокоїти Мирославу – Але ж і ти покохала тата, коли він нічого не мав. Я вірю, що й Сергій не завжди буде водієм. У нього є ідеї…

– Ідеї?! – Дружина почала плакати – Які ще ідеї у твого водія? Навіть чути нічого не хочу. Я тебе не так виховувала!

Після цього Мирослава припинила спілкування з донькою. Мені дуже шкода, що розкіш зробила з моєї дружини меркантильну жінку. Сподіваюсь, що їхні стосунки з Олесею налагодяться, адже я вважаю, що донька вчинила правильно.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 × one =

Зіпсувала стосунки з донькою через власні амбіції