Знайомі дивувалися їх стосункам, адже після одруження, вони так і залишилися жити кожен у своїй квартирі. Ірині все подобалося. Якщо треба було щось полагодити чи просто допомогти, Костянтин прибігав до неї на перший поклик. А от дітей Ірини такий стан речей не влаштовував

Віктор, перший чоловік Ірини, пішов із життя несподівано. Можливо, був шанс його врятувати, якби вчасно пройшов медичне обстеження. Але сталося те, що сталося.

Свекри в усьому звинувачували невістку та онуків. Сказали, що заїздили вони усі гуртом їх сина. Ірина ж себе винною ні в чому не вважала. Обов’язок чоловіка – забезпечувати родину, а дружини – слідкувати за сімейним вогнищем. Так і було у їх родині.

Ірина була вдома, а Віктор заробляв гроші. Працював далекобійником, щойно повернувся з рейсу і знову – в наступний. Ірина та діти жили як у Бога за пазухою. Одяг – лише брендовий, телефони – лише останньої моделі, щороку – відпочинок на недешевих курортах. Тільки от сам Віктор користувався стареньким телефоном, який йому від дітей за непотрібність дістався, одягався у секонд-хенді, на курорті не був жодного разу.

Віктор усе зробив, щоб його діти не бідували. Вивчив і сина, і доньку на платній основі в університеті. Придбав кожному по квартирі. Дарма, що поки що лише однокімнатній, але ж є з чого почати.

Про дружину Віктор також подбав на майбутнє. Багато років кожну зайву копійчину клав на депозит. Лише завдяки відсоткам із тих грошей Ірина зараз живе і не думає, як заробити на життя.

Останнє, що встиг Віктор зробити, це відгуляти гучне весілля спочатку доньці, а вже через пів року – сину. Уже тоді почував себе зле й хотів пройти повне медичне обстеження, але син страшенно обурився. Як так? Сестра отримала все, що хотіла, у весільну подорож по Європі поїхала, а він повинен чекати?

Так і не звернувся Віктор до лікарні. Дітей одружив, а сам потому просто згорів.

Діти ж, доки батько був ще живий, знали лише одне – «дай», а після того, як його не стало, особливо не горювали. Син навіть на сорок днів пом’янути батька не прийшов, адже був у цей час у весільній подорожі. Сестра ж їздила з чоловіком по Європі? І він не гірший за неї.

Син та донька влаштовували своє особисте життя й Ірина залишилася сама. Так, колишній чоловік не часто бував вдома, але вона знала, що як приїде, то усе зробить, про все попіклується. А тепер на кого покластися? Діти не дуже поспішають, коли вона до них за чимось звертається, усе якісь відмовки вигадують.

От тоді й зустріла Ірина Костянтина. Випадково у книжковому магазині познайомилися.

Помаленьку їх випадкове знайомство переросло у щось більше. Вони вирішили оформити свої стосунки офіційно. Після одруження так і жили кожен у своїй квартирі. Ірина не хотіла залишати власну зону комфорту, а Костянтин вважав, що дружина повинна переїхати до чоловіка, а не навпаки.

Ірину все влаштовувало. Якщо треба було щось полагодити чи просто допомогти, Костянтин прибігав до неї на перший поклик. А от діти у стосунках матері побачили для себе загрозу. Невже на її гроші новий чоловік зазіхає?

Якось ввечері Костянтин навідався до Ірини й став свідком її суперечки з дітьми. Зрозумів тоді, що його просто використовують, й наступного дня подав на розлучення.

Ірина тепер знову сама. Нещодавно діти приходили вимагати, щоб вона поділилася з ними грошима, що на депозиті. Вона відмовила. За що тоді сама буде жити? Син та донька сказали, раз так, то вона тепер їм не мати.

Що їй тепер робити? Наважилася й подзвонила Костянтину, але у телефоні почула незнайомий жіночий голос. Нова дружина Костянтина попросила її більше їх не турбувати, не заважати їх сімейному щастю.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

two × 3 =

Знайомі дивувалися їх стосункам, адже після одруження, вони так і залишилися жити кожен у своїй квартирі. Ірині все подобалося. Якщо треба було щось полагодити чи просто допомогти, Костянтин прибігав до неї на перший поклик. А от дітей Ірини такий стан речей не влаштовував