Звичайно, я намагаюсь забути всі образи й жити далі. Кілька разів хотів навіть помиритись з дружиною. Й вона, здається, не проти. Але мама її всіляко відмовляє, адже боїться, що втратить квартиру

У нас була доволі непогана сім’я. Але все зіпсувала теща, яка не розуміла, що втручатись в наші стосунки не можна. Спроби пояснити літній жінці, що ми маємо свій бюджет і плануємо його так, як вважаємо за потрібне, провалились з крахом. Вона намагалась контролювати все, навіть наше планування сім’ї. Тещі було байдуже, що ми вирішили не заводити дітей, поки не станемо на ноги – вона хотіла внуків. А ніяких логічних пояснень й чути не хотіла. Та найбільше мене дратувало те, що теща налаштовувала дружину проти мене, мовляв, я мало заробляю. Я не раз чув, як вона говорила, що непогано було б мені знайти додаткову роботу, щоб достойно забезпечувати її доньку.  Тому сталось так, що ми з дружиною розійшлись, чесно кажучи, не без провини її матері.

Я залишив жінці квартиру, яку ми купили разом. Зараз там живе її мама. Якби я знав, що так станеться, не був би настільки добрим і поділив майно навпіл. І навіть зараз колишня теща примудряється розповсюджувати про мене чутки, мовляв, я знущався її донькою і навіть бив. Мене це дуже ображає, адже я ніколи навіть не кричав на дружину, не кажучи про те, щоб ображати її фізично. Але тещі така версія нашого розлучення подобається, адже так ніхто не подумає, що винна вона.

Звичайно, я намагаюсь забути всі образи й жити далі. Кілька разів хотів навіть помиритись з дружиною. Й вона, здається, не проти. Але мама її всіляко відмовляє, адже боїться, що втратить квартиру.
Дуже прикро, що літня жінка так і не зрозуміла, що не можна втручатись у стосунки двох дорослих людей. Та я не втрачаю надії, що час усе розставить на свої місця.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

nineteen − eight =

Звичайно, я намагаюсь забути всі образи й жити далі. Кілька разів хотів навіть помиритись з дружиною. Й вона, здається, не проти. Але мама її всіляко відмовляє, адже боїться, що втратить квартиру