З’ясувалось, що колишній чоловік сестри продав машину, а гроші, аби не класти в банк вирішив таким чином залишити на збереження в колишньої дружини

З того часу, як сестру залишив чоловік справи в неї пішли зовсім погано. Дитину потрібно готувати-одягати, а зарплату на роботі утримують. Колишній чоловік аліменти теж не спішить платити. Звичайно, ми з чоловіком намагались сестрі допомагати, але й у самих були маленькі діти й два кредити. Він моїх батьків допомога теж невелика – мама їсти прийде зварить, поки сестра на роботі, тато з онуком посидить, а грошима вони, пенсіонери, доньці допомогти не могли.

Та якось приїздить до сестри колишній чоловік. Приносить їй гроші, чималу суму в доларах, і каже: «Це тобі на дитину.» Сестра зраділа, адже саме не мала за що купити синові зимовий одяг. Хотіла було вже дякувати чоловікові, але той її зупинив: «Не дякуй, – каже, – це не назавжди. Вважай, що я тобі їх на збереження дав. На пів року. Можеш ними користуватись, але рівно за шість місяців я приїду забирати їх назад, тому на той час грошей повинно бути стільки ж.»

З’ясувалось, що колишній чоловік сестри продав машину, а гроші, аби не класти в банк вирішив таким чином залишити на збереження в колишньої дружини. Ні, він не збирався нічого допомагати дитині, просто дав їм таку суму, ще й в доларах, мовляв, користуйтесь, але потім віддасте незалежно від курсу. Звісно, сестру обурило таке ставлення й вона вигнала колишнього чоловіка з його грішми, адже прекрасно розуміла, що він хвилюється не за свого сина, а за гроші.

За кілька місяців від спільних знайомих сестра дізналась, що гроші в її колишнього чоловіка вкрали. Шкода, звичайно, але він сам винен. І ще одне: цей приклад яскраво ілюструє те, що все в цьому світі повертається. Колишній чоловік сестри «обкрадав» свого сина, утримуючи аліменти, потім обікрали його.

Сестра, на щастя, змогла вийти зі скрутного становища і її, до речі, підвищили на роботі, тому вони з сином живуть значно краще. Почали навіть складати гроші на власне авто. А колишній чоловік сестри живе з батьками ще й не має роботи. Як кажуть, час усе розставляє на свої місця.

Оцініть статтю
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + sixteen =

З’ясувалось, що колишній чоловік сестри продав машину, а гроші, аби не класти в банк вирішив таким чином залишити на збереження в колишньої дружини